Wierzchucino

Krokowa – historia tej miejscowości sięga XIII wieku, we wsi znajduje się zabytkowy kościół i powstały od XIV wieku zamek rodziny Krokow – warto tą miejscowość odwiedzić. W gminie Krokowa znajduję się nasz kolejny oddział – oddział w Wierzchucinie zaopatruje okolicznych mieszkańców. Posiadamy szeroka ofertę towarów z nastawieniem na węgiel, materiały budowlane i nawozy sztuczne. Proponujemy też artykuły do wyposażenia wnętrz i pielęgnacji ogrodu.

Strzelno

Strzelno jest położone niedaleko Jastrzębiej Góry, miejscowością z pięknym wybrzeżem klifowy. BHO Strzelno jest naszym największym oddziałem. Proponujemy bardzo szeroką ofertę handlową: opał, materiały budowlane, materiały do wykończenia domu. Funkcjonują działy metalowy, elektryczny, budowlany oraz stoisko z glazurą. Zaopatrujemy klientów indywidualnych i wykonawców prac budowlanych. Pełna oferta towarowa, sprawna obsługa i szybkie dostawy wraz z rozładunkiem są naszym atutem.

PFT

Od 1999 roku jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy PFT- producenta maszyn budowlanych, która specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu agregatów tynkarskich.Nasz oddział w Gdańsku zajmuje się sprzedażą części zamiennych oraz świadczy usługi serwisowe agregatów PFT na terenie całej Polski.

Puck – zarząd, siedziba, księgowość, sprzedaż

W siedzibie firmy funkcjonuje: zarząd, dyrekcja, marketing, sprzedaż hurtowa opału, księgowość.

Koncentrujemy się głównie na sprzedaży opału ze znaczącą ilościowo pozycją pakowanego węgla.

Specjalnością tego oddziału jest również sprzedaż kotłów centralnego ogrzewania.

W puckim oddziale posiadamy linie pakującą węgiel która umożliwia pakowanie węgla o wielkości do
60mm, pakujemy eko-groszki w tym ekoret, pieklorz i retopal oraz groszek i orzech II.