Ogrodniczo-Rolniczy

EKO

Podłoża ekologiczne

Obornik bydlęcy granulowany :

Obornik bydlęcy granulowany EKO

Jest to pełnowartościowy nawóz organiczny o bardzo szerokim zastosowaniu – zarówno w ogrodnictwie ekologicznym jak i rolnictwie ekologicznym. Nawóz nadaje się do uprawy wszystkich gatunków warzyw, ziół i kwiatów, drzew oraz krzewów ozdobnych iglastych i liściastych, a także owocowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże do wysiewu :

Podłoże do wysiewu EKO

Podłoże jest przeznaczone do wysiewu nasion ziół i warzyw w uprawach ekologicznych. Powstaje w całości z komponentów naturalnych. Nie zawiera nawozów mineralnych. Produkt nadaje się do uprawy rozsady przed wysadzeniem roślin na miejsce stałe. Podłoże jest polecane także do uprawy roślin wrażliwych na zasolenie oraz do wysiewu nasion roślin ozdobnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże do ziół i warzyw :

Podłoże do ziół i warzyw EKO

Podłoże powstało z myślą o naturalnej,  w pełni ekologicznej uprawie ziół i warzyw w późniejszych fazach rozwojowych. Nawóz mineralny został zastąpiony wysokiej jakości nawozem organicznym. Produkt polecany do dalszej produkcji rozsady po przepikowaniu w pojemniki oraz do tradycyjnej uprawy ziół i warzyw w gruncie. W podłożu można równie uprawiać rośliny ozdobne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy