Ogrodniczo-Rolniczy

Profesjonalne AURA

Podłoże do wysiewu :

Podłoże do wysiewu Aura 80 l

Podłoże jest przeznaczone do wysiewu nasion warzyw oraz roślin ozdobnych. Produkt nadaje się do uprawy rozsady przed wysadzeniem na miejsce stałe. Podłoże to polecamy również do uprawy roślin wrażliwych na zasolenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże do wysiewu i pikowania :

Podłoże do wysiewu i pikowania Aura

Profesjonalne, gotowe podłoże do wysiewu nasion warzyw, jak również nasion roślin ozdobnych. Niski poziom zasolenia dostosowano do wczesnych faz rozwojowych roślin. Podłoże zawiera wieloskładnikowy nawóz oraz łatwo przyswajalne formy boru, miedzi, żelaza, manganu, molibdenu i cynku. Jednorodna i lekka, bardzo drobna struktura znakomicie przyjmuje i utrzymuje wilgoć. Odczyn produktu jest regulowany kredą tak, aby mieścił się w granicach pH w H2O od 5,4 do 6,0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoża warzywne :

Podłoże warzywne Aura

Profesjonalne, gotowe podłoże szczególnie polecane do uprawy warzyw w późniejszych fazach rozwojowych; gwarantuje równomierny rozwój roślin. Produkt powstał na bazie słabo i silnie rozłożonego torfu wysokiego, wzbogaconego o nawóz wieloskładnikowy o formulacji NPK 14–16–18 z dodatkiem mikroelementów. pH substratu warzywnego mieści się w przedziale 5,5–6,5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjalistyczne podłoże warzywne: kapusta, kalafior, brokuł :

Specjalistyczne podłoże warzywne: kapusta, kalafior, brokuł Aura

Produkt polecamy do profesjonalnej uprawy roślin krzyżowych, czyli kapusty, kalafiora, brokułu. Odczyn tego podłoża, specjalnie wyższy, mieści się w zakresie pH 6,0–6,8. Podwyższone pH przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia choroby grzybowej – kiły kapusty. Wyrób zawiera wieloskładnikowy nawóz o formulacji NPK 14-16-18 oraz nawóz mikroelementowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjalistyczne podłoże warzywne : pomidor , papryka :

Specjalistyczne podłoże warzywne: pomidor, paryka Aura

Podłoże przeznaczone jest do uprawy roślin psiankowatych, takich jak pomidor, papryka czy oberżyna. Z tego względu jego pH (w H2O) ma wartość od 5,4 do 6,2. Wyrób skomponowano na bazie drobnej frakcji cegiełki oraz czarnego i jasnego, drobnego torfu frezerowego. Zawiera on wieloskładnikowy nawóz w dawce 1 kg/m3 oraz nawóz mikroelementowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uniwersalne podłoże warzywne z piaskiem :

Uniwersalne podłoże warzywne z piaskiem Aura

Podłoże warzywne z dodatkiem piasku przeznaczono do uprawy warzyw w późniejszych fazach rozwojowych. Produkt powstał na bazie słabo i silnie rozłożonego torfu wysokiego. Oprócz piasku zawiera również nawóz wieloskładnikowy wzbogacony mikroelementami. Odczyn (pH w H2O) ma zakres od 5,5 do 6,5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże do chryzantem :

Podłoże do chryzantem Aura

Produkt przeznaczono do uprawy chryzantemy – stąd szczególna dbałość o kilka jego cech. Pulchna, o zwiększonym ciężarze objętościowym struktura doskonale przyjmuje i zachowuje wilgoć. Dzięki dodatkowi gliny większy jest kompleks sorpcyjny podłoża, co pozwala zgromadzić znacznie więcej składników mineralnych. Produkt wzbogacono o nawóz wieloskładnikowy z dodatkiem mikroelementów, a pH uregulowano do zakresu 6,0 – 7,0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże do pelargonii :

Podłoże do pelargonii Aura

Wysokiej jakości podłoże z dodatkiem glinki drobnej frakcji, idealnie dopasowane do wymagań uprawowych pelargonii. Stosowanie podłoża w połączeniu z odpowiednim nawożeniem zapewnia roślinom obfite kwitnienie. Dodatek glinki zwiększa pojemność wodną oraz podwyższa możliwości magazynowania składników pokarmowych. Produkt wzbogacony o nawóz wieloskładnikowy z dodatkiem mikroelementów. Podłoże odkwaszone jest kredą do wartości pH 5,5–6,5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże do surfinii :

Podłoże do surfinii Aura

Podłoże dostosowano do wymagań uprawowych surfinii między innymi pod względem pH (5,0 – 5,5). Pulchna, przepuszczalna struktura odprowadza nadmiar wody oraz stwarza doskonałe warunki powietrzne do rozwoju systemu korzeniowego byliny. Dodatek gliny zwiększa ciężar objętościowy oraz możliwości magazynowania składników pokarmowych. Produkt wzbogacono o nawóz wieloskładnikowy z dodatkiem mikroelementów. Dzięki takiej oto kompozycji podłoża rośliny kwitną wyjątkowo obficie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podłoże kwiatowe :

Podłoże kwiatowe Aura

Gotowe podłoże do uprawy roślin ozdobnych o średnich wymaganiach pokarmowych. Znakomicie nadaje się do sadzenia roślin doniczkowych, a także do stosowania w ogródkach kwiatowych. Podłoże ma trwałą strukturę, pH 5,5–6,5. Produkt wzbogacono nawozem wieloskładnikowym z dodatkiem mikroelementów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torf ogrodniczy pH 3,5-4,5 :

Torf ogrodniczy pH 3,5 - 4,5 Aura

Doskonały surowiec do sporządzania podłoży w uprawach ogrodniczych z pełną możliwością indywidualnego kształtowania zarówno poziomu kwasowości, jak i nawożenia. Znakomicie poprawia strukturę słabych, ciężkich i zlewnych gleb. Ponadto torf kwaśny to bogaty w związki węgla dodatek do kompostów. Zapewnia łatwo rozkładalną materię organiczną oraz ułatwia dostęp powietrza do głębszych warstw kompostu, przez co optymalizuje procesy powstawania humusu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torf ogrodniczy pH 5,5-6,5 :

Torf ogrodniczy pH 5,5 - 6,5 Aura

Idealny surowiec do sporządzania podłoży uprawowych z ukształtowanym poziomem kwasowości oraz z pełną możliwością zastosowania indywidualnego nawożenia. Dodatek odkwaszonego torfu wysokiego świetnie poprawia urodzajność gleb (przywraca równowagę biologiczną oraz optymalizuje warunki wodno-powietrzne).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torf ogrodniczy pH 7,2-7,5 :

Torf ogrodniczy pH 7,2 - 7,5 Aura

Produkt ten znakomicie ulepsza strukturę gleb kwaśnych, spulchnia i napowietrza ziemię. Torf jest odkwaszony kredą malarską. Spełnia wymogi fitosanitarne. Nadaje się również do sporządzania okryw pieczarkarskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy